
Indoor Lighting
Globe Mini Pendant
SKU: ITL-PND-021
Minimalist globe pendant for dining
Best Price GuaranteedDirect factory pricing
3 Year WarrantyComplete peace of mind
Pan India DeliveryFast & secure shipping
| Wattage | 12W |
| Voltage | 220-240V AC |
| Colour Temperature | 3000K |
| CRI | >90 |
| Material | Glass + Brass |
| Lifespan | 50,000 hours |
| Warranty | 3 Years |
| Certification | BIS, CE, RoHS |
You May Also Like



