
Indoor Lighting
Square Panel 36W
SKU: ITL-PNL-003
Large format square panel for offices
Best Price GuaranteedDirect factory pricing
3 Year WarrantyComplete peace of mind
Pan India DeliveryFast & secure shipping
| Wattage | 36W |
| Voltage | 220-240V AC |
| Colour Temperature | 4000K |
| CRI | >90 |
| IP Rating | IP20 |
| Lifespan | 50,000 hours |
| Warranty | 3 Years |
| Certification | BIS, CE, RoHS |
You May Also Like



