
Indoor Lighting
COB Spot Light
SKU: ITL-SPT-015
High-CRI COB spot for retail
Best Price GuaranteedDirect factory pricing
3 Year WarrantyComplete peace of mind
Pan India DeliveryFast & secure shipping
| Wattage | 30W |
| Voltage | 220-240V AC |
| Colour Temperature | 4000K |
| CRI | >90 |
| IP Rating | IP20 |
| Lifespan | 50,000 hours |
| Warranty | 3 Years |
| Certification | BIS, CE, RoHS |
You May Also Like



